مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

َژ

قیمت تراورتن در محلات به صورت خام و فرآوری شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت تراورتن در محلات و فرآوری آنقیمت انواع سنگ ساختمانیفرآوری سنگ تراورتن در محلات
سنگ تراورتن محلات

قیمت تراورتن در محلات چقدر است و تفاوت قیمت تراورتن به صورت خام و یا به صورت فرآوری شده چقدر است و قیمت ها چگونه تعیین می شود؟

در اطراف شهر محلات تعداد زیادی از معادن مهم ایران موجود است و مشغول به فعالیت است که سبب می شود که قیمت تراورتن در محلات و میزان نوسان آن به نوعی تعیین کننده قیمت سنگ ساختمانی باشد و مسلم است که تفاوت قیمت در سنگ به صورت خام و یا به صورت فرآوری شده با یکدیگر تفاوت هایی دارد.

توجه داشته باشید قیمت های کوپ تراورتن برحسب درجه بندی و ابعاد آنها متغیر هست. جهت کسب اطلاع از قیمت دقیق و به روز تماس بگیرید

کوپ تراورتن محلات
تراورتن حاجی آباد محلات

قیمت تراورتن در محلات و فرآوری آن

به هر حال آن چه که واضح است میزان قیمت سنگ ساختمانی مانند تراورتن به صورت فرآوری شده به جهت سختی هایی که در این راه وجود دارد و هزینه هایی که برای فرآوری سنگ تراورتن نیاز است موجب می شود که قیمت سنگ به صورت فرآوری شده بیشتر باشد.

 

تراورتن عباس آباد
تراورتن عباس آباد

تهیه اسلب سنگ تراورتن و همچنین فرآوری به صورت موج دار و بی موج سبب می شود که قیمت سنگ تفاوت داشته باشد.برای صادرات سنگ تراورتن به دلیل این که این سنگ در کشورهای دیگر کمیاب است باید استانداردها و معیارهای مشخصی رعایت شود که بر قیمت سنگ تراورتن در محلات می افزاید.

 

 

تراورتن آبگرم محلات
تراورتن آبگرم محلات

همچنین می توان گفت که فروش سنگ به صورت خام و کوپ و صادرات آن به کشورهای دیگر ممکن است ارزان تر بوده و اگر چنانچه بدون واسطه این امر صورت بگیرد، قطعا می تواند مقرون به صرفه باشد.

عرضه کنندگان انواع تراورتن با کیفیت

قیمت انواع سنگ ساختمانی

قبلا اشاره کردیم که سنگ تراورتن مصرف بالایی در پروژه های بزرگ و کوچک دارد و گاهی اوقات میزان تقاضا  و مصرف و تولید با یکدیگر هماهنگی نداشته و همین امر موجب بالا رفتن قیمت ها می شود و اگر چنانچه سنگ تراورتن به صورت اسلب و فرآوری شده مورد تقاضا باشد و میزان متراژ هم زیاد باشد ممکن است بر بالا رفتن قیمت ها بیافزاید.

معتبرترین مرجع فروش تراورتن حاجی آباد

فرآوری سنگ تراورتن در محلات

بزرگترین ذخایر سنگ تراورتن خاورمیانه در سهرستان محلات است که این شهرستان به عنوان کانون تولید سنگ 50 درصد از کل ماده معدنی تراورتن ایران را در بر دارد. محلات در تولید و فرآوری سنگ های ساختمانی مرمریت، چینی، کریستال، تراونیکس و ترامیت که توانسته در ایران رتبه نهم در سنگ های تزئینی در بین 18 کشور تولید کننده سنگ تراورتن قرار گیرد.

 

مهم ترین چالش های فراوری سنگ ایران عبارت اند از:

تامین نبودن سرمایه، رکود بازار داخلی، فراهم نبودن شرایط صادراتی، هزینه های بالای تولید و نداشتن قدرت رقابت در بازار های خارجی را می توان نام برد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فراوری سنگ خام محلات با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

َژ

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید