مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

َژ

تولید کننده مرغوب ترین اسلب تراورتن سیلور

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین سنگ های تراورتن ایرانلیست قیمت اسلب تراورتنویژگی های سنگ ساختمانی خوبخرید مرغوب ترین  تراورتن سیلور
اسلب تراورتن سیلور

تولید کننده مرغوب ترین اسلب تراورتن سیلور با اعلام خصوصیات سنگ ساختمانی خوب و مناسب می تواند شما را با بهترین سنگ های ایرانی آشنا نماید.

سنگ تراورتن برای این که در زمره سنگ های مرغوب و خوب قرار بگیرد باید که رنگ بندی با تنوع بالا داشته باشد که خریدار بتواند رنگ دلخواه را انتخاب نماید. ابزاری که برای برش سنگ تراورتن به کارگرفته می شود بسیار پیشرفته و حرفه ای است چرا که یکی از عواملی که بر روی قیمت سنگ تراورتن سیلور تاثیر می گذارد و کیفیت نهایی سنگ را مشخص می کند همین ابزار و استفاده از آن ها است.

تراورتن هایی که کیفیت پایین تری دارند دارای وزن کمتری هم دارند و ایستایی و نصب آن ها در ارتفاع های بالاتر باید با تشخیص کارشناس انجام شود. تراورتن با کیفیت و مرغوب دارای خصوصیاتی مانند عایق صوتی و حرارتی هم هست.

اسلب تراورتن سیلور

بهترین سنگ های تراورتن ایران

از جمله بهترین های سنگ تراورتن در ایران:

هستند. برای این که تراروتن خوب را بشناسیم باید خصوصیات کلی سنگ ها را شناخته و سپس برای خرید اقدام نماییم. این کار توسط کارشناسان به خوبی انجام شده و از طریق راه های اینترنتی می توانید اطلاعات کلی را دریافت نمایید.

لیست قیمت اسلب تراورتن

نوع سنگ قیمت
اسلب تراورتن عباس آباد(سوپر) ۴۲۰۰۰۰
اسلب تراورتن عباس آباد(ممتاز) ۳۸۰۰۰۰
اسلب تراورتن عباس آباد(درجه یک) ۳۳۰۰۰۰
اسلب تراورتن حاجی اباد(ممتاز) ۲۲۰۰۰۰
اسلب تراورتن حاجی آباد(درجه یک) کرم ۱۷۰۰۰۰۰
اسلب تراورتن حاجی آباد(درجه دو) کرم ۱۲۰۰۰۰
اسلب تراورتن حاجی آباد(درجه یک) تیره ۸۰۰۰۰
اسلب تراورتن دره بخاری(سوپر)سفید ۴۱۰۰۰۰
اسلب تراورتن دره بخاری(درجه یک) کرم ۳۸۰۰۰۰
اسلب تراورتن سیلور ۲۵۰۰۰۰
اسلب تراورتن گردویی ۱۱۰۰۰۰

ویژگی های سنگ ساختمانی خوب

سنگ ساختمانی سالم به صورت یکدست و یکنواخت است و هر گونه خط افتادگی و ترک ندارد. سنگ خوب که برای ساختمان استفاده می شود باید جذب آب کمی داشته باشد و هرگونه آلودگی به مواد طبیعی یا مصنوعی نداشته باشد. این سنگ باید در مقابل عوامل محیطی از خود مقاومت بالایی نشان بدهد و در گرما و سرما و یخبندان آسیب نبیند و سنگ خوب باید تحمل فشار 150 کیلوگرم بر سانتی متر مربع را داشته باشد.

خرید مرغوب ترین  تراورتن سیلور

برای خرید مرغوب ترین سنگ تراورتن تولید کننده به صورت مستقیم اماده همکاری است و تهیه و تامین این سنگ بدون واسطه انجام می شود و تولید کننده سنگ سیلور را به شما پیشنهاد می کند چرا که می توانید اطلاعات لازم در خصوص سنگ ها را به صورت کاملا شفاف از سایت دریافت نموده و در خرید اینترنتی تعداد بیشتری از پیشنهادات را می توان مورد بررسی قرار داد.

اسلب تراورتن سیلور

مشاوره کارشناسی بهترین راه برای انتخاب و خرید خواهد بود چرا که اطلاعات تولید کننده سنگ به صورت بدون واسطه به شما انتقال یافته و قدرت خرید شما را افزایش می دهد. تنوع و استاندارد های لازم برای خرید یک سنگ خوب پیش روی شما خواهد بود و می توانید به صورت عمده و در هر شهری که هستید از این اطلاعات بهره مند شده و خرید موفق و به قیمت روز برای شما مهیا می شود.

منبع سایت”www.apadanakianstone.com”

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

َژ

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید