مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

َژ

قیمت اسلب سنگ ساختمانی و تولید انبوه آن برای صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت اسلب سنگ صادراتیتولید انبوه سنگ های ساختمانی صادراتی

قیمت اسلب سنگ ساختمانی به چه عواملی بستگی دارد؟ آیا در میزان تولید انبوه سنگ اسلب برای صادرات مقدور است؟

معادنی که در ایران استخراج می شوند به تعداد فراوان و البته با تنوع فراوان موجود است که بسیاری از آن ها استخراج شده و تولید سنگ های ساختمانی در ایران به صورت انبوه صورت می گیرد .

تراورتن عباس آباد

از جمله سنگ های ساختمانی که مصرف و قیمت اسلب آن برای همگان ممکن است نیاز باشد، قیمت سنگ اسلب تراورتن و مرمریت و دیگر سنگ های تزئینی و ساختمانی است.

اسلب سنگ چینی
اسلب سنگ چینی

برای صادرات مقادیر معتنابهی از این تولیدات به صورت اسلب تهیه و فرآوری می شوند و به صورت انبوه به فروش می رسند.

قیمت اسلب سنگ صادراتی

سنگ های صادراتی باید که با استاندارد و موازینی که در کشور مقصد مورد نیاز است مطابق باشد و بیشترین مصرف سنگ ساختمانی در کشورهای خارجی به صورت اسلب سنگ است و قیمت اسلب سنگ و میزان صادرات و یا تناژ مورد نیاز می تواند در تعیین قیمت نهایی موثر باشد.

اسلب سنگ ساختمانی( تراورتن گردویی)
اسلب سنگ ساختمانی( تراورتن گردویی)

 

سنگ های ساختمانی به صورت کوپ از معدن استخراج می شوند و در ابعاد بسیار بزرگ برش داده می شوند و به این قطعات بزرگ سنگ اسلب گفته می شود و برای صادرات چنین سنگ هایی مورد گمرکی ویژه و همچنین بسته بندی و بارگیری با دقت هر چه تمام تر صورت می گیرد.

برای رقابت در بازارهای جهانی باید که اسلب سنگ و قیمت اسلب سنگ مناسب برای صادرات به کشور مقصد باشد.

تولید انبوه سنگ های ساختمانی صادراتی

سنگ های ساختمانی مانند تراورتن و مرمریت در بیشتر کشورهای دیگر و در بازار داخلی مصرف بالایی داشته و انواع سنگ ساختمانی به صورت انبوه و اسلب تولید می شود.

اسلب سنگ ساختمانی
اسلب سنگ ساختمانی

بعد از استخراج و تولید انبوه سنگ ساختمانی، پالت بندی و قرار دادن تعداد مناسب در هر پالت و رعایت مسائل ایمنی باید رعایت شود و به این ترتیب می توان محصولی با کیفیت جهانی را تولید و برای فروش عرضه نمود.

ایران عمده ترین سنگ های ساختمانی و تزئینی جهان را در اختیار داشته و تولید سنگ های گرانیت، تراورتن و مرمریت که از شهرت بالایی در جهان برخوردار است.

بررسی مرمریت محصول خوی ایرانی

مرمریت پر استفاده ترین سنگ ساختمانی به شمار می رود . سنگ تراورتن بخاطر رنگ بندی های زیبا و مختلفی که همچنین مقاومتی درفضای بیرون دارد بسیار محبوب و پر استفاده است.

صادرات سنگ ایران، سفارشات خرید سنگ صادراتی را به شکل تخصصی مدیریت می کند. استفاده از تیم تخصصی پالت بندی، در اختیار داشتن تجهیزات مدرن سنگبری که دقت بسیار بالایی که کلیه تایل و اسلب ها یا ضخامت درخواستی مشتری برش می دهد.

تجربه چندین ساله در زمینه سنگ های صادراتی و اشنایی با قوانین گمرکی کشور های مختلف که همگی باعث شده که کلیه سنگ ها برای صادرات و دریافت مشاوره خرید سنگ صادراتی همه روزه در ساعات کاری با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

َژ

0

0 پاسخ به “قیمت اسلب سنگ ساختمانی و تولید انبوه آن برای صادرات”

Call Now Buttonتماس بگیرید