مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

َژ

صادرات سنگ ریزه مرمر به کشور عراق

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات سنگ ریزه مرمر به کشورهای همسایهمصارف سنگ ریزه مرمرنمودار صادرات ایران به عراق
موزاییک و سنگ مرمر

صادرات سنگ ریزه مرمر از طریق این مجموعه به کشورهای همسایه با بهترین شرایط و به سریع ترین زوش ممکن انجام می شود.سنگ ریزه مرمر به چه کار می آید و چه مصارفی دارد؟ 

سنگ ریزه مرمر
سنگ ریزه مرمر

همان طور که می دانید شن و سنگریزه و قلوه سنگ های مرمر به عنوان عنصری زیبا  که قابلیت فرم دهی بالا دارد و همچنین در طرح های مدرن امروزی برای دکوراسیون داخلی و فضای سبز و نمای ساختمان و فضای سبز به کار برده می شود کاربرد وسیع و گشترده ای دارد.

صادرات سنگ ریزه مرمر به کشورهای همسایه

کشور عراق به جهت نزدیکی و روابط اقتصادی با کشور ایران همواره درخواست صادرات سنگ ریزه مرمر ایران را در دستور کار خود دارد و به جهت این که سنگ مرمر از زیبایی و شفافیت خاصی برخوردار است و سنگ ریزه آن هم کاربرد بالایی دارد صادرات سنگ ریزه مرمر در بهترین شرایط ممکن از طریق این مجموعه انجام می شود.

[toggle title=”صادرات سنگ ریزه به عراق” state=”open”]

[/toggle]

سنگ ریزه مرمر دارای سنگ و رنگ های متنوع است مانند سایز دو، سه، و چهار و در رنگ های سفید و دانه بندی های متنوع فروش و صادرات این سنگ صورت می گیرد.

مصارف سنگ ریزه مرمر

همان طور که در بالا ذکر کردیم مصرف سنگ ریزه ها و شن ها در دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمانی مصرف بالایی دارد.در صنعت موزاییک سازی هم این سنگ ریزه های مرمر به کار می رود.

سنگ مرمر و موزاییک
سنگ مرمر و موزاییک

انواع سنگ ریزه ها و سنگ های درجه یک با رنگ های طبیعی و دانه بندی شده می توانند از طریق این مجموعه در اختیار خریداران قرار بگیرند.

شن و سنگ ریزه تزئینی با خاصیت هماهنگی که با محیط دارد به سرعت و با کمترین هزینه باغ و ویلاها را زیبا و متحول می کند.

سنگ ریزه

 

نمودار صادرات ایران به عراق

در سال های اخیر روند صادرات کالا و به خصوص سنگ های ساختمانی به کشور عراق رو به افزایش بوده است که بایستی از این فرصت پیش آمده بهترین استفاده را کرد.  سنگ های ساختمانی که قیمت پایینی دارند یا قیمت مناسب هستند توانستن بازار صادرات به  کشور عراق را در دست بگیرند.در زیر نمودار صادرات از سال 1386 تا سال 1398 را نشان می دهد.

نمودار صادرات به عراق

 

سنگ ها و سنگ ریزه های تزئینی را می توانید در رنگ ها و ابعاد متنوع درعکس های موجود در سایت مشاهده و شرایط فروش صادرات سنگ ریزه مرمر را جویا شوید و دریافت کنید.

همچنین کسانی که معادن سنگ مرمر در رنگ های مختلف دارند ما برای فروش و صادرات سنگ های لاشه و سنگ ریزه اعلام آمادگی می کنیم.

منبع سایت: www.sangmarmarit.ir

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

َژ

0

0 پاسخ به “صادرات سنگ ریزه مرمر به کشور عراق”

Call Now Buttonتماس بگیرید