مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

َژ

صادرات سنگ تراورتن به قزاقستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات انواع سنگ تراورتن به قزاقستانصادرات سنگ های ساختمانی با کیفیتقیمت سنگ تراورتن صادراتیفروش آنلاین کوپ انواع تراورتن صادراتی
صادرات تراورتن

صادرات سنگ به کشورهای آسیایی و اروپایی انجام می شود و همکاری نزدیک ما با صادر کننده ها ادامه دارد و شرایط صادرات برای بازرگانان مهیا است.

صادرات انواع سنگ تراورتن به قزاقستان

صادرات سنگ تراورتن
صادرات سنگ تراورتن سنگ

کیفیت تولیدات و همچنین قیمت های مناسب و میزان ساخت و ساز در این کشورها سبب شده است که همکاری نزدیک برای صادرات این کالا صورت بگیرد.

صادرات سنگ تراورتن به قزاقستان به صورت مستقیم انجام می شود و این کشور و دیگر کشورهای اروپایی و آسیایی از جمله مصرف کننده های عمده سنگ تراورتن ایران هستند.

سنگ های تراورتن و مرمریت در تناژهای بالا در معدن مختلف کشور استخراج می شوند که می توانند با توجه به این که زیبایی، کارایی، کیفیت، رنگ و طرح های متنوع دارند به کشورهای مختلف صادر شده و تولید درآمد می کنند.

در بین کشورهایی که در حال توسعه هستند می توانیم به کشورهایی مانند قزاقستان اشاره کنیم که نمونه مناسبی برای صادرات انواع سنگ تراورتن است و همچنین کلیه امور مربوط یه گمرک و بارگیری و پلمپ از طریق کارشناسان ماهر ما در سریع ترین زمان ممکن است و همین امر می تواند در ضمانت سلامت سنگ و تحویل به موقع موثر باشد.

نکته ای که در صادرات مهم است که به ان توجه می شود میزان استاندارد و کیفیت در درجه بالای سنگ تراورتن است که باید در هنگام فرآوری به استانداردهای بین المللی نزدیک و بر طبق همان استانداردها تولید شود.

صادرات سنگ های ساختمانی با کیفیت

صادرات سنگ های ساختمانی با کیفیت

سالانه صادرات سنگ های ساختمانی با کیفیت از ایران به دیگر کشورها در حال انجام هست.این صادرات سنگ به صنعت سنگ ایران بسیار کمک کرده و باعث شده کشور ما در بازار بین المللی سنگ ساختمانی حرفی برای گفتن داشته باشد.

معماران و طراحان ساختمان در صنعت ساختمان سازی، سنگ های گوناگونی به کار می برند که از آن برای نمای خارجی و داخلی مانند :

  • سنگ نمای ساختمان
  • سنگ کف
  • سنگ پله و راه پله
  • سنگ دیوار
  • سنگ ستون
  • و…

استفاده می کنند.خرید این کالاها به صورت برش خورده یا آماده یا به شکل اسلب می باشد.در واحد های صنعتی با درجه بندی های مختلفی قیمت گذاری می شود.

قیمت سنگ تراورتن صادراتی

قیمت سنگ تراورتن صادراتی

در بالا اشاره کردیم که نکته بسیار مهم و ارزش گذار در تولید و صادرات انواع سنگ تراورتن و یا دیگر انواع سنگ میزان کیفیت و سلامت و استاندارد سنگ است که در هنگام فرآوری باید به آن دقت زیادی شود.

سنگ های صادراتی با ابعاد مختلف مانند:

  • سنگ اسلب
  • ابعاد 30*60
  • ابعاد 120*60
  • و…

برای صادرات تولید می شود که بایستی استاندارد های حمل و نقل سنگ های ساختمانی را رعایت کرد. برای بسته بندی از پالت های فلزی و چوبی سنگ ساختمانی و همین طور سلفون و تسمه برای محکم نگه داشتن آن استفاده می شود.قیمت سنگ تراورتن صادراتی با لحاظ کردن بسته بندی به مشتریان اعلام می شود.در هنگام استخراج و تولید و فرآروی هر نوع تراورتن ما آماده هستیم کلیه استانداردها را رعایت و سپس اقدام به بارگیری و حمل نماییم.

فروش آنلاین کوپ انواع تراورتن صادراتی

فروش آنلاین کوپ انواع تراورتن صادراتی

سنگ تراورتن یکی از پر کاربرد ترین سنگ های ساختمانی می باشد که در اکثر نقاط ساختمان به کار می رود و اغلب کشور های دیگر ترجیح می دهند سنگ خام را به کشور خود برده و بر حسب نوع مصرف خود برش و فرآوری کنند بنابراین بازار فروش آنلاین کوپ انواع تراورتن صادراتی پر رونق می باشد. تراورتن هایی  از جمله:

هر یکی از این تراورتن هایی که نام برده شده دارای ویژگی هایی می باشد که در بازار شناخته می شوند مثلا تراورتن سیلور که بخاطر موج های منظم و رنگ نقره ایی  مانندش شهرت دارد. فروش این سنگ ها در تناژ بالا بخش های مختلف در صنعتی در خارج و داخل کشور صورت می گیرد.

اطلاعات تکمیلی و میزان قیمتها در سایت ما منتشر می شود و می توانید از آن ها بهره لازم را ببرید.

 

 

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

َژ

0

0 پاسخ به “صادرات سنگ تراورتن به قزاقستان”

Call Now Buttonتماس بگیرید