مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

َژ

راهنمای خرید سنگ تراورتن و سنگ ساختمانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای خرید سنگ تراورتنانواع سنگ ساختمانی
تراورتن

راهنمای خرید سنگ تراورتن و سنگ ساختمانی در انواع مختلف را از طریق این بازرگانی و سایت با توانایی دریافت اطلاعات آنلاین تجربه کنید.

راهنمای خرید سنگ تراورتن را از کجا تهیه کنم و انواع سنگ های ساختمانی را به چه صورت شناسایی کنم؟ اگر پیمانکار و یا متخصص در امور سنگ و سنگ های ساختمانی تزئینی هستید که خود اطلاعات دقیق را دارید و البته می توانید از اطلاعات و کاتالوگ های موجود در سایت که به روز شده اند استفاده لازم را ببرید و اگر خریدار جزء هستید که می شود با راهنمایی و مشاوره کارشناسان ما بهترین خدمات را دریافت کنید. سنگ تراورتن سنگی بسیار محبوب است و گوناگونی بسیار دارد و به همین جهت هم می توانید از اطلاعات تخصصی سایت بهره مند شوید.

راهنمای خرید سنگ تراورتن

سنگ تراورتن در نمونه های بسیار متنوع موجود است و از جمله مهمترین و بهترین معادن این سنگ در محلات واقع شده است که هر یک از این معادن سنگ خاص با کیفیت های متنوع و رنگ های مختلف را به بازار عرضه می کنند. سنگ تراروتن حاجی آباد و عباس آباد و دره بخاری و آتشکوه از جمله این معادن هستند و هر یک دارای مشخصه های خاص هستند. تخلخل و میزان کیفیت و ساب  پذیری و شفافیت تراورتن می تواند در خرید تاثیر گذار باشد و البته هزینه های مورد نظر برای خرید هم بی تاثیر نخواهد بود. هرچه سورت سنگ بالا یاشد از نظر روشن بودن سنگ قیمت بالای دارد و اگر سنگ سورت کم تری خورده باشد قیمت پایین تری دارد که از نظر کیفیت، کیفیت خوبی ندارد.

انواع سنگ ساختمانی

سنگ های ساختمانی با توجه به میزان کارایی و محل مورد مصرف دسته بندی می شوند و تراورتن از جمله سنگ هایی است که با توجه به قیمت آن هم می تواند گزینه مورد نظر برای خرید سنگ ساختمانی باشد. تراورتن، مرمریت، مرمر و دیگر انواع سنگ هایی که به درجات مختلف مصرف می شوند هم به صورت کوپ و هم به صورت اسلب به فروش می رسند و این امر با توجه به تمام جوانب برای خریدار توضیح داده می شود و می توانید با در نظرگرفتن کلیه موارد اقدام به خرید سنگ تراروتن مورد نیاز خود کنید.

تولید کننده انواع سنگ ساختمانی 

سنگ خوب سنگی است که قدرت نفوذ پذیری آب داخل آن زیاد نباشد.در برابر آب و هوا مقاوم باشد در نمای ساختمانی چه از داخل و چه از خارج ساختمان سنگی باید باشد که بدون  خط خوردگی بدون ترک یا پوسیدگی باشد.

سنگ ساختمانی یک محصول یکدست که با بافت و رنگ طبیعی است. اگر به سنگ با یه اشیای فلزی ضربه بزنیم صدایی مانند شیشه داد او بدون ترک و پوسیدگی است.

هر سنگ ساختمانی باید در فضای که قصد نصب آن را دارید توجه کنید که هر سنگ مال مکان خاص خود است . که سنگ نمای داخلی و خارجی را میتوان در پله ، کف پله ، پاگرد، در کف جاهای تجاری و اداری، دیوار ها، پشت بام، و… تقسیم نمود.

پر کاربرد ترین سنگ ها در نمای ساختمانی مرمریت، مرمر،تراورتن، گرانیت، چینی و… که تراورتن بیشترین کاربرد را دارد که از نظر مقاومت در برابر همه عواملی که چند متن بالاتر نام بردیم بستگی دارد. گرانیت و چینی را در کف پارکینگ، پیادروها به کار میبرند که بیشتر از کیفیت پایین آن ها استفاده می کنند.

سنگ تراورتن یکی از بهترین و پر خاصیت ترین سنگ های جهان است که برای نماهای شیک و لوکس البته با کیفیت ترین آن برای این نماها استفاده می شود برای اطلاعات بیشتر در مورد این نوع سنگ با ما همراه باشید در این سایت ما به شما کمک می کنیم که سنگ مورد نظر خورد را با ما به اشتراک بگذارید، رضایت شما خوشنودی ماست.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

َژ

0

0 پاسخ به “راهنمای خرید سنگ تراورتن و سنگ ساختمانی”

Call Now Buttonتماس بگیرید