مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

َژ

بهترین تراورتن کرم برای نمای ساختمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین سنگ نمای ساختمانانواع روش های اسکوپ کردن در سنگ نماسنگ نمای ساختمان کرم رنگ
بهترین تراورتن

بهترین  تراورتن کرم برای نمای ساختمان با کیفیت عالی به شما توصیه می شود و برای این کار می توانید از اطلاعات سایت به صورت رایگان بهره مند شوید.افراد بسیاری هستند که در امر ساختمان سازی مشغول فعالیت هستند و در نتیجه برای این که بدانید از چه نوع تراورتن و از کدام معدن استفاده کنید می توانید از کارشناسان ما دریافت اطلاعات را خواستار شوید و می توانید اطلاعات و کاتالوگ های لازم را درخواست نموده و ما آن ها را برای شما ارسال خواهیم نمود. تمام اطلاعات مورد نظر شما در این سایت در اخیتار شما قرار می گیرد.

بهترین سنگ نمای ساختمان

بهترین سنگ نمای ساختمان

همان طور که می دانید سنگ تراورتن در بسیاری از معادن ایران موجود است و در شهر محلات معادن بسیار غنی از سنگ تراورتن سبب شده است که به یکی از قطب های بزرگ استخراج و تولید و فرآوری سنگ تبدیل شود و در همین راستا شرکت های مختلفی فعالیت می کنند. همان طور که قبلا هم یادآروی کردیم سنگ تراورتن برای نمای ساختمان کاربرد فراوان دارد و به همین جهت اسکوپ سنگ اهمیت پیدا می کند تا از سقط سنگ جلوگیری کند.

آیا می دانید اسکوپ سنگ چیست و برای چه به کار می رود؟

آیا می دانید اسکوپ سنگ چیست و برای چه به کار می رود؟

اسکوپ سنگ بدین معناست که سنگ هایی ک در تراز قائم استفاده می شود برای اینکه از سقوط و شل شدن آن در حین زلزله، توسط دستگاه فرز پشت سنگ هارا شیار داده می شود که یک سیم آرماتور بندی دور این حاشیه ها قرار میگیرد که پشت این سیم از دو طرف سنگ به هم تابانده می شود. وقتی که این سنگ در تراز قائم قرار گرفت و زمانی ک دوغ آب به پشت سنگ ریخته شد سیم ها با دوغ آب باهم پیوستگی ایجاد کرده و سقوط سنگ از بین خواهد برد.

انواع روش های اسکوپ کردن در سنگ نما

انواع روش های اسکوپ کردن در سنگ نما

یکی ار روش های بسیار اسان و ارزان اسکوپ کردن در سنگ نمای ساختمان عبارت اند از :

  1. چسباندن قطعه مستطیلی در پشت سنگ

چسباندن سنگ های به ابعاد 3 سانتی متر در فواصل و تعداد مناسب در پشت سنگ هاست.

      2. اسکوپ کردن به روش پیچ و رول پلاک

در این روش 2 یا 4 نقطه از سنگ را یا استفاده از دریل سوراخ کرده که پیچ ها و رول پلاک ها را داخل سوراخ ها قرار می دهند که سنگ با ملات پشت خود درگیر باشد.

      3.مهار کردن سنگ نما با سیم فلزی

پیش از اینکه سنگ را نصب کنیم، در لبه های سنگ شیار هایی با استفاده از فرز ایجاد می کنیم و سیم های گالوانیزه را به صورت ضبدری از این شیار ها عبود می دهیم که وقتی این سیم ها در پشت سنگ با دوغ اب اتصال برقرار می کنند میان سنگ و دیوار مقاومت ایجاد می شود.

سنگ نمای ساختمان کرم رنگ

سنگ های تراورتن نه تنها در داخل کشور بلکه برای صادرات به کشورهای دیگر هم کاربرد فراوان داشته و به همین جهت توصیه می شود.

کاربرد سنگ تراورتن کرم به دلبل داشتن مقاومت در برابر اب و هوا، برش دادن و صیقل پذیری ایده آل و جهت چسبانده شدن با ملات از جمله پر مصرف ترین و ایده آل ترین سنگ های ساختمانی به نماهای مدرن و کلاسیک به شمار می رود.

صادرات انواع سنگ نما

 

برای تهیه سنگ تراورتن کرم رنگ با مراجعه حضوری و یا انلاین ابتدا اطلاعات مورد نیاز را دریافت کرده و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایید. کلیه سفارشات با توجه به حجم تولید و همچنین با توجه به موجود بودن پذیرفته می شود و در زمان معین سنگ تحویل داده خواهد شد. کلیه سنگ های ساختمانی را می توانید در این بازرگانی مشاهده نمایید.

 

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

َژ

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید